Hana Šteflová

Kurz - lampaZúčastnila jsem se víkendového kurzu, kde jsme vyráběli tiffany lampu. Celý kurz byl veden velmi profesionálně, přitom v přátelském duchu, lektorka Lenka nás vedla krůček po krůčku až ke konečnému výsledku, kterým byla nádherná lampa. K nám účastníkům přistupovala velmi individuálně, každému se věnovala podle jeho potřeb. Kurzy Lenky Kinzlové můžu jenom doporučit.

Kurz byl veden velmi profesionálně a záživně. Od poutavého uvedení do základů a typů různých technik, přes praktickou ukázku základních postupů a pravidel až po finální vedení k samostatné práci a tvoření. Přístup lektorky byl příjemný a přátelský, měla velkou trpělivost a ochotu. Kurz mohu jen doporučit.

Vojtěch Hrbáček

Týdenní kurz

Kurzy paní Lenky Kinzlové vřele doporučuji 🙂 …. vstřícnost, ochota, trpělivost…takto bych popsala její kurzy… a hlavně mě toho mnoho naučila 😉 !

 

.

Veronika Nováková

Kurzy

Doporučuji absolvovat kurz. Náročný víkend s famózním závěrem, kdy překvapeně koukáte na vlastní funkční výrobek a nevěříte svým očím. To je opravdu moje práce?

Renata Novotná

Kurzy

Na víkendový kurz jsem přišla jako naprostý začátečník a odešla jsem s nádhernou vitrážovou tiffany lampou, přesně jak paní lektorka slibovala v popisu kurzu. Jsem naprosto nadšená a děkuji Lence Kinzlové za to, že mi pomohla skvělými radami, humorem i přátelským přístupem nahlédnout do světa skleněné krásy a vytvořit si lampu, která je teď ozdobou mého obýváku. Leni, děkuji ti moc a těším se na tvou výstavu.

Dáša Šimková

Vitrážová lampa

Zúčastnila jsem se kurzu tiffany techniky i s mým hendikepem rukou.  Byla jsem velice překvapena příjemným prostředím, vstřícností. Nic nebylo problém. Nakonec jsem si odnesla krásného skleněného andílka. Vřele všem doporučuji. Pokud jsem to zvládla já, jiní to zvládnou také. Děkuji Leničce Kinzlové.

Eva Prokopová

Jednodenní kurz

Ve dnech 26.4.-28.4.2019 jsem se zúčastnila kurzu výroby lampy tiffany technikou

pod vedením Lenky Kinzlové. S sebou jsem měla pouze chuť vyzkoušet něco nového

a vytvořit něco krásného, ale žádnou představu o tom, jak toho docílím zrovna já.

Nejprve jsme se učili, jak zacházet se sklem. Jak jej řezat a brousit. Ale pak nám pod rukama začala, sice velice pozvolna a zcela neuvěřitelně, vznikat opravdu lampa.

Ač to nebyl nejlehčí kurz, pod laskavým vedením Lenky jsme dokázali nemožné a na

konci kurzu jsme mohli rozsvítit lampy jako z katalogu od Tiffanyho.

Ten pocit, že dokážete nemožné. Že vám pod rukama vznikne opravdu nádherné dílo.

Ten pocit je k nezaplacení. A ta celková tvůrčí atmosféra při kurzu se nedá popsat, to se musí prostě a jednoduše zažít. Lenko, děkuji.

Martina Sonnbergerová

Tiffany lampa

Kurz u Lenky byl ve všech ohledech perfektní. Lenka je trpělivá učitelka, která je vše ochotná vysvětlit třikrát. Z kurzu nakonec odejdete nadšení a utahaní, naplnění pozitivní energií, ale hlavně s dobrým pocitem, neboť dílo, které si odnášíte, jste vlastně udělali kompletně sami. Lenka nevede vaši ruku, ale naviguje vás. Ukáže vám, jak co dělat a nechá vás si všechno vyzkoušet. Osaháte si všechny nástroje a po chvilce si začnete být svojí vlastní rukou jistí a už se nebojíte sklo naříznout. Kurzy u ní vřele doporučuji. Pokud máte rádi usměvavé lidi a tvoření, tak je tento kurz právě pro vás.

Lucie Kotyzová

Kurz byl veden velmi profesionálně. Lektorka byla velmi trpělivá. Pečlivě a svědomitě mne provedla všemi úskalími techniky. Samozřejmostí byla praktická ukázka krok po kroku, jak dojít ke zvládnutí jednotlivých fází tvorby a výsledkem bylo nádherné zrcadlo, které je ozdobou mého bydlení. Moc děkuji za tento zážitek.

Ing. Martin Neumaier

Zrcadlo

S přítelkyní jsme se rozhodli, že si zkusíme nějaký výtvarný kurz a na doporučení mého otce jsme si vybrali jednodenní kurz tiffany vitráží. Byli jsme překvapeni, jak náročná to je práce, ale zároveň potěšeni přístupem paní lektorky Lenky Kinzlové. Pod jejím vedením jsme oba vyrobili drobné vitrážky, které teď zdobí náš domov. Myslím si, že jakýkoliv kurz paní Lenky můžeme s klidným srdcem doporučit.

Tomáš Neumaier

Kurz

 S průběhem, materiálovým vybavením a vedením kurzu jsem byl nadmíru spokojen. Lenka K. se nám s velkou trpělivostí věnovala a byla nám velkou oporou. Byly to tři poetické dny, plné barev…

Tomáš Vácha

Tiffany lampa

 Kurz Tiffany techniky pod vedením sympatické a trpělivé paní Bc. Lenky Kinzlové probíhal v přátelském duchu v její dílně. Lenka byla velmi ochotná mně i ostatním s čímkoli poradit, pomoci či zodpovědět doplňující dotazy. Během dvou dnů jsem se toho mnoho naučila: pracovat se sklem, brousit ho, pracovat s tekutým cínem a odnesla jsem si vlastnoruční krásný výrobek, který udělal velkou radost kamarádce jako dárek. Tento kurz doporučuji jednak proto, že se naučíte něco nového a jedinečného a budete mít radost z výsledku, a také, protože ho vede opravdu skvělá a zkušená lektorka, kterou to baví.

Jana Titlová

Kurz